Saç ekim doktoru bu işlemi yaptıracak olan yüzlerce kişi için çok önemli bir konudur. Saç ekiminde en doktorun bulunması ve bu işlemin yapılması operasyonun başarıya ulaşması için en kritik faktörlerden bir tanesidir.

Saç ekiminde en iyi saç ekim doktoru ile çalışmak için kesinlikle doktor ve uygulamanın yapılacağı sağlık kuruluşları araştırılmalıdır. Araştırma sonrası saç ekim doktoru kararı verilerek uygulamanın yaptırılması sağlıklı bir karar olacaktır.

Saç Ekim Doktoru Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç ekimi saç konusunda çok önemli bir uygulama olup, estetik açıdan kişinin yeniden doğmasına katkı sağlar. Saç ekimi operasyonu dhi saç ekimi, fue saç ekimi gibi önemli tekniklere sahiptir. Saç ekimi sakal içinde günümüzde yapıldığından artık saç ve sakal kaybı stres olmaktan çıkıyor.

Peki, saç ekim doktoru seçimin nelere dikkat edilmelidir?

  • Daha önce doktorun yapmış olduğu işlemlere bakılması,
  • Doktorun tecrübesine,
  • Uygulayabileceği tekniklere,
  • Yeni teknolojileri uygulayabilmesine,
  • İşinde profesyonel olmasına,
  • Hijyen konularına dikkat etmesine,
  • Operasyon için gerekli olan araç ve gereçleri kullanma yeteneğine,
  • Öneriliyor olmasına,
  • Fiyat konusunda makul olmasına dikkat edilmelidir

sac-ekim-doktoru

Üstte yer alan kriterler saç ekim doktoru seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardır. Sizde saç ekimi yaptırmak istiyorsanız kesinlikle bu kriterleri göz önünde bulundurarak karar verirseniz, başarılı bir operasyon geçirmiş olursunuz.

En İyi Saç Ekim Doktoru Listesi!

Medikal estetik kadınlarda saç için çok az tercih edilse de erkekler de daha fazla başvurulan tıbbi bir alandır. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında saç estetiği için hizmet veren birçok doktor bulunuyor.

En iyi saç ekim doktoru olarak gösterilen aşağıdaki doktorlara sizde başvurabilirsiniz.

1- Harun ALAKAYA

İstanbul Ataşehir ilçesinde Gold City Hair Transplant saç kliniğinde hizmet veren Harun ALAKAYA saç ekiminde en başarılı doktorlar arasındadır. Türkiye’deki en iyi hastanelerde saç ekimi hizmeti veren ALAKAYA yaklaşık 5000 başarılı operasyona imza atmıştır. Elmas fue olarak tıbbi literatürde bilinen sapphire tekniği için en iyi doktor olarak gösterilmektedir.

3- Burak TUNCER

Saç ekim doktoru olarak en başarılı doktorlardan bir tanesi de Burak TUNCER olup, saç dökülmesi için kalıcı saç ekimi gerçekleştirmektedir. Micro cerrahi olarak tanımlanan ameliyat için hastalara güven veren TUNCER steril koşullarda, profesyonel olarak bu hizmeti başvuran herkese sunuyor.

sac-ekim-doktoru
saç ekim doktoru

4- Aziz KAŞ

İstanbul’da hizmet veren Aziz KAŞ saç ekimi sonuçları için en başarılı sonuçlara imza atan doktorlardan bir tanesidir. İyi saç ekim etik cerrahi ile mümkün olduğu gibi herhangi bir sorununun olmadığı bir operasyona da ihtiyaç duyar. İşte bu noktada Aziz KAŞ saç ekim doktoru olarak hastalara bu güzel hizmeti sorunsuz şekilde başarıyla sunmaktadır.

5- Sibel KAŞ

Estetik bir çok uygulamayı başarı ile yapan Sibel KAŞ kadınlarda saç ekimi başta olmak üzere, saç ekimi, botoks işlemlerini gerçekleştirir. Doğal görünümlü saç için ve başarılı saç ekimi için en fazla tercih edilen saç ekim doktoru içinde yer alır. Sizde gönül rahatlığı ile Sibel KAŞ’ı tercih edebilirsiniz.

6- Emrah DURAN

Geçmişten günümüze tam 10 yıldır saç ekim doktoru olarak hizmet veren Emrah DURAN dhipro yöntemi ile en gelişmiş ekim hizmetini hastalarına sunuyor. Özel olarak hastaları ile ilgilenmesi ve saç ekim sürecinin tüm aşamalarını takip eden Emrah DURAN müşterilerinden %100 memnuniyet almıştır.

7- Serkan AYGIN

İstanbul Şişli ilçesinde Hair Transplant Clinic isminde saç analiz ve saç ekimi hastanesi bulunan Serkan AYGIN 10 bine yakın kişiye saç ekimi yapmıştır. Saç ekim operasyon sürecinde işaretlenen saç bölgesinde her yere eşit kökler ekilir. Yöntem olarak tıraşsız saç ekimi dhi olarak da hastaların isteğine göre gerçekleştirilir. Ayrıca fue ekimi saç ekimi için profesyonellik isteyen bir yöntem olup, doktor Aygın’dan bu hizmeti de alabilirsiniz.

8- İlhan SERDAROĞLU

sac-ekim-doktoru

İlhan SERDAROĞLU Saç Ekim Merkezi yıllardır hastalarına İstanbul Kadıköy ilçesinde saç analizi, saç ekimi gibi özel operasyonlarda hizmet vermektedir. İyi saç ekim uygulaması için en başarılı doktorlar arasında gösterilen SERDAROĞLU akşam 19:00’a kadar hizmet vermektedir. Saç ekimi sonrası içinde hastalarının yanında olan İlhan Serdaroğlu’nun hastanesine giderek kalıcı saç ekimi hizmeti alabilirsiniz.

9- Erkan ŞANLI

Erkan ŞANLI en fazla tercih edilen saç ekim doktoru uzmanları arasında yer alıyor. Gelişmiş yöntemleri yapabilen ender doktorlardan bir tanesidir. Sakal ekimi kaş ekimi, saç ekimi tıraşsız ekim konularında başarılara sahip doktordur. İstanbul Bakırköy’de kliniği bulunan ŞANLI harita üzerine kolay ulaşılabilen bir konuma sahip olup, istediğiniz zaman doktoru ziyaret edebilirsiniz.

10- Aziz AKSÖZ

Saç ekimi veya kaş ekimi daha birçok ekim işleminde olumlu görüş sahibi olan Aziz AKSÖZ Ersin KORKUT gibi önemli isimlere ekim yapmıştır. İstanbul Hair Transplant hastanesinde saç ekim tedavisi için hizmet veren doktor doğal görünümlü saç ekimi için tercih edilecek 1 numaralı doktordur.

Saç ekimi kadınlarda ve erkeklerde en iyi şekilde yapılırsa iyi saç köklerine sahip olunur. Bu noktada Aziz AKSÖZ saç ekimi tıraşsız saç ekim, dhi, fue ve daha birçok yöntemle hastalarının yanında oluyor. İyi bir şekilde kaş ekimi, sakal ekimi gibi önemli tüm operasyonlar için saç ekim doktoru olarak Aziz Aksöz’ü tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Değerli Şirketleri Listesi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

‘Almanyaya Taşınmak İstiyorum’ Ne Yapmalıyım? 2024 Yurtdışı Taşınma Rehberi

İçindekiler Hide ‘Almanyaya Taşınmak İstiyorum’ Diyenlere: Almanyaya Yerleşmek için Ne Yapmalıyım?Almanya’da Yaşamak…

2024 Düzce Ev Kiraları Fiyatları | Düzce Kiralık Ev Merkez

İçindekiler Hide Düzce Ev Kiraları – Düzce Eşyalı Kiralık Daire1 – Düzce…

Hava Ambulansı Kiralama Hizmeti Alınırken 3 Adım!

İçindekiler Hide Hava Ambulansı Kiralama Hizmetini Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Hava Ambulansı Kiralama…

2024 Düzce Protez Saç Fiyatı Nedir?

İçindekiler Hide Protez Saç Fiyatı Neye Göre Belirlenir?1 – Protez Saç Fiyatı…