İstanbul nakliyat firmaları ev, ofis veya iş yeri taşıması yaptıracak kişilerin en çok araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. İstanbul nakliyat firmaları açısından oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Evden eve taşıma yapan İstanbul nakliyat firmaları olduğu gibi şehirlerarası hatta uluslararası taşıma yapan firmalar bulmak da mümkündür.

İstanbul Nakliyat Firmaları Hangileri?

İstanbul nakliyat firmaları tek bir konumda veya tek bir alanda yoğunlaşmamıştır. Her ilçede olabilecekleri gibi belirli yerlerde de konumlanmış olabilmektedirler. Ayrıca bu firmaların ofisleri tek bir yerde olsa bile sahip oldukları taşıma araçları veya tırlarıyla çoğu yere ulaşım sağlamaktadırlar.

istanbul-nakliyat-firmalari
İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul nakliyat firmaları listesinde yüzleri aşacak nakliye firması ismi sunmak mümkündür. Belirleyici ve yol gösterme niteliğinde olması için hizmeti nasıl sunduklarını açıklayan, gerekli şartlara sahip olan, resmi bir şekilde hizmet veren firmalar seçilmelidir.

Altınbaşak Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalarından biri olan Altınbaşak Nakliyat sadece ev değil daha birçok yer taşımacılığına hizmet etmektedir. Bu nakliyat firması olası eşya hasarı durumuna karşı eşyaları sigortalamaktadır. Eşya depolamaya da imkan sağlayan Altınbaşak Nakliyat hijyen ve kaliteli taşımacılığa büyük önem vermektedir.

Telefon: 0532 632 00 457/ 0212 432 11 11

Öz Zafer Nakliyat

Evden eve nakliye, ofis taşımacılığı ve kurumsal taşımacılık gibi daha birçok taşımacılığa olanak sağlayan Öz Zafer Nakliyat, konum olarak Avcılar’da bulunmaktadır. Konum olarak Avcılar’da bulunmasının yanı sıra aynı zamanda Avcılar, Bağcılar, Arnavutköy, Bahçelievler ve Başakşehir ilçelerine de nakliye hizmeti sunmaktadır.

Taşıma öncesi eşyalar ücretsiz olarak hizmet veren eksperler tarafından tespit edilir. Eşyayı taşıyabilecek araç türü- kapasitesi, paketleme esnasında ayrıntılı paket gerektiren eşya varlığı gibi sebeplerden ötürü bu inceleme yapılmaktadır.

Adres: Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No: 114 Avcılar/ İstanbul

Telefon/ GSM: 0212 591 23 63/ 0536 712 81 64

Egekent Nakliyat

1980 yılından beri taşımacılık alanında hizmet veren İstanbul nakliyat firmaları arasındadır. Hizmet olarak bünyesinde parçalı eşya taşıma, banka taşıma, villa ve ofis taşımacılığı birçok taşıma türünü barındırmaktadır. Sigortalı taşıma yapan bu firma ulusal destek ağı ile birlikte Türkiye’nin il ve ilçelerinde hizmet verebilmektedir.

Adres: Kurtköy, Çağlayan Sok. No: 3 Daire: 1 34912 Pendik/ İstanbul

Telefon/ GSM: 0532 542 57 13- 0536 305 40 96/ 0216 482 49 86

Anadolu Yakası İçin İstanbul Nakliyat Firmaları Neler?

istanbul-nakliyat-firmalariİstanbul nakliyat firmaları kategorisinde Anadolu Yakası olarak sınırlandırma yapmak, taşımacılığını Anadolu Yakası’na veya Anadolu Yakası’ndan taşıma yaptıracak kişilerin merakı olmaktadır. İstanbul nakliyat firmaları alanında Anadolu Yakası’na hizmet veren veya konumlanmış firmalar sayıca fazladır.

İstanbul Metropol Nakliyat

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline taşımacılık hizmeti sunan bir firmadır. Evden eve taşımacılık, ofis taşıma hizmeti başta olmak üzere daha farklı alanlara da taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Sigortalı ve ekspertizli şekilde hızlı taşıma fırsatı yakalamakta olup eşya depolama imkanı da bünyesinde bulunmaktadır.

Adres: Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No: 23 Maltepe/ İstanbul

Telefon: 0532 450 52 37- 0534 975 02 98

Karataş Nakliyat

Evden eve nakliyat parça eşya taşıma, ofis ve büro taşıma, şehir içi nakliyat alanlarında taşımacılık hizmeti vermektedirler. Taşıma işlemlerini koruyucu ambalajlarla yapmakta olup dikkatli ve güvenli eşya taşımacılığı yapmaktadırlar. Hizmet bölgeleri Adalar, Ataşehir, Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Kartal, Bakırköy ve Sultanbeyli evden eve nakliyat olarak daha da uzayan ilçeleri kapsamaktadır.

Telefon: 0212 592 34 36- 0532 401 62 36

Şehirler Arası Nakliye Hizmeti Sunan Firmalar Ne?

Şehirler arası taşımacılık eşyaların bir şehirden farklı bir şehre taşınması anlamına gelen bir taşımacılık şeklidir. Bu taşıma şeklinde uzun yol mesafeleri, eşyaların durumları, taşıma kapasitesi dikkate alınan hususlardandır.

istanbul-nakliyat-firmalariŞehirler arası nakliyat hizmeti sağlayan nakliye firmaları farklı illere taşınmak mecburiyetinde kalan kişilerin imdadına yetişmektedirler. Şehirler arası taşımacılık imkanı sağlayan İstanbul nakliyat firmaları bu taşıma türünde daha fazla özenli davranmaktadırlar.

Uzun yolculuk gerekiyorsa eşyalara sarılacak ambalaj miktarını arttırmak alınan önlemlerin başında gelebilmektedir. Eşyaları sigorta kapsamında taşımak ise bir diğer adımdır. Bu noktada da güvenli, işi resmi şekilde yürüten, faturalı iş yapan İstanbul nakliyat firmaları bulmak oldukça önemlidir.

Güneşoğlu Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin her yerine eşya taşımacılığı sunmasının aksine asansörlü taşıma, şehir içi taşıma ve evden eve nakliyat hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Paketlemeye büyük önem veren bu firma eşya çokluğuna göre araç değişikliği yapmaktadır.

Adres: Halitpaşa Cad. No: 53 Kartal/ İstanbul

Telefon: 0533 041 36 77

Yasinoğlu Nakliyat

Şehirler arası eşya taşımacılığında dikkatli ve özenli olmasının yanı sıra taşıma yapılacak mesafeler arasındaki fiyat konusunda da müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Ekip bünyesinde güvenlik açısından yabancı uyruklu çalışana yer vermeyen bu firma 81 ile taşıma sağlamaktadır.

Adres: Fatih Mahallesi Yakacık Caddesi Gazali Sokak No: 1/A

Telefon: 0532 615 45 33- 0850 302 40 44

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

İstanbul nakliyat firmaları arasında araştırma yapılırken karşılaşılan firmalarda dikkat edilmesi gereken özellikler bulunmaktadır. Bu firmaların güvenilirliği ve profesyonelliği dikkat edilmesi gereken ilk nokta olsa bile devlet kontrolünde usullere uygun olması en önemli husustur.

istanbul-nakliyat-firmalariSevk İrsaliyesi,  taşıyan kişi ya da firma tarafından düzenlenmesi zorunlu olan bir belgedir. Bu tanıma göre taşıma yapacak firmanın zorunlu olarak Sevk İrsaliyesi veya E- İrsaliye düzenlemesi gerekmektedir. Taşıma yapacak firmanın bu belgeyi düzenleyip düzenlemediğine dikkat edilmelidir.

Resmi işler kapsamı dışında kalan ambalaj kullanımı, eşya toplama ve yerleştirme düzeni de dikkat edilmesi gerekenlerdendir. Eşya paketlemesinin nasıl yapıldığı, hangi eşyaların nasıl muhafaza edilip araca yüklendiği de bakılması gereken durumlardandır.

Evden Eve İstanbul Nakliyat Firmaları Fiyatları Neye Göre Şekillenmekte?

İstanbul nakliyat firmaları arasında evden eve nakliyat şirketi fiyatları 1.000 TL’ den başlayıp 15.000 TL’ye ulaşabilen aralıktadır. İlk olarak fiyatı etkileyen en önemli etken mesafedir. Taşınacak mesafeler arası km fiyatı büyük oranda etkilemektedir. Bunun dışında taşınacak eşya miktarı ve kilosu da önemli olabilmektedir. Eşyaya bağlı olarak araç değişikliğine gidildiğinde de fiyat değişebilmektedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Kapsamındaki Hizmetler 2024

İçindekiler Hide ABC Başakşehir Evden Eve Nakliyat Güven Sunuyor1- Başakşehir Evden Eve…

Diyarbakır İstanbul Nakliyat Fiyatı Nedir?

Diyarbakır İstanbul nakliyat fiyatı maliyet açısından en yüksek olan nakliye hizmetidir. Bunun…

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

İçindekiler Hide ABC Beşiktaş Evde Eve Nakliyat Hizmetleri Tam Puan Alıyor1- ABC…

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

İçindekiler Hide ABC Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Firması Bölgenin En İyi Hizmetlerini…