Günümüzde en fazla tercih edilen uzaktan eğitim merkezlerinden biri olan Düzce Uzem birçok kişi tarafından merak ediliyor. Özellikle uzaktan eğitimle sunmuş olduğu lisans ve sertifika programları ile kaliteli ve başarılı uzaktan eğitimin en güzel adreslerinden bir tanesi…

Düzce Uzem yılın belli dönemlerinde hem lisans hem de lisans üstü kayıt alan bir merkezdir. Sizde Düzce Üniversitesinin sunmuş olduğu uzaktan eğitim fırsatından yararlanmak için üniversite sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Başarılı Uzaktan Eğitimin Adresi Düzce Uzem Nerede!

Düzce Uzem nerede? Uzaktan eğitim için çoğu insanın karşısına çıkan Düzce Üniversitesi Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi Düzce’nin Konuralp ilçesinde yer alıyor. İlgili adrese giderek uzaktan eğitim merkezi görevlileri ile iletişime rahatlıkla geçebilirsiniz.

Düzce Uzem’e iletişim kanalı üzerinden ya da ilgili adresten kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. 0380 542 11 00 hattı üzerinden iletişim sağlayarak hem kayıt hem de merak ettikleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

duzce-uzem
Düzce UZEM Nerede?

Düzce Uzem Giriş Nasıl Yapılır?

Düzce Üniversitesi özel komisyonu tarafından yoğun çalışma sonrası oluşturulmuş Uzem’e giriş oldukça kolay. Uzem’e giriş yapılabilmesi için öncelikle üniversiteye kayıt olunması gerekiyor. Bu aşamadan sonra kullanıcı adı ve parola bilgilerinin girilmesi ile sisteme giriş yapılabiliyor.

Düzce Uzem’e giriş bilgilerini bilmiyorsanız sisteme girişin altında yer alan alanda giriş yapabilmek için neler yapılması gerektiğine göz atabilirsiniz. Sistem sizi kullanıcı adı ve parolası oluşturmak için ek bir sayfaya yönlendirecek. Bu sayfa üzerinden kolayca kullanıcı adı ve parolanızı oluşturup sisteme girebilirsiniz.

Düzce Uzem Ders Materyalleri Nelerdir?

Düzce Uzem internet sitesi üzerinden verilen ders materyalleri hizmeti sayesinde kolayca ilgili bölümle alakalı materyallere ulaşabilirsiniz. Düzce üniversitesinin kısa sürede hazırlayıp, öğrencilere sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde birçok akademik personel tarafından materyaller sisteme yüklenmiştir. Öğrenci dilediği materyalden bu sistem üzerinden kolayca faydalanabilmektedir.

Uzem ders materyalleri modülüne sitesinin üst sekmelerinden ulaştıktan sonra lisans türü, fakülte ve bölüm seçerek materyallere ulaşabilirsiniz. Uzaktan eğitim merkezinin tüm alanlarda sunmuş olduğu bu önemli hizmet sayesinde bölümünüzle ilgili ders içeriklerini indirip, görüntüleyebilirsiniz.

duzce-uzem

Düzce Uzem Sınav Nasıl Yapılır?

Düzce Uzaktan Eğitim Merkezi sistemi üzerinden hem akademik personel hem de öğrenci girişleri yapılabiliyor. Bu sistem üzerinden ilgili akademik personel sınıflarında yer alan öğrencilere sınav ekranını açarak sınav yapabiliyor.

Uzem sınav sistemine öğrenciler öğrenci numaraları ile OBS şifreleri ile giriş yaparak güncel olarak sistemde yer alan sınava katılabilir. Özellikle yapılacak sınavın tam saatinde sınav sistemine girilmesi ve hazır olunması gerektiğinden OBS şifresi kesinlikle hazır edilmelidir.

Düzce Üniversitesi öğrencileri kullanıcı isimleri ve OBS şifreleri sayesinde sisteme giriş yapıp, sınav tarihlerine, not bilgisine anında ulaşabilir. Sistem öğrencilere ders seçimi yapımında da yardımcı nitelikte olup, sadece sistem üzerinden seçimler yaparak istediği alan dersini alabilir. Ayrıca hangi derslerden muaf olduğunu da keza bu sistem üzerinden kolayca öğrenebilir.

Düzce Akademik Olarak Üniversite Başarısında Nasıldır?

Düzce Üniversitesi Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi akademik olarak kısa sürede çok yol kat eden üniversiteler arasındadır. Kuruluşundan bu yana pek çok lisans programından mezun veren Uzem başarısından sık sık söz ettiren merkezler arasındadır.

duzce-uzem

Uzaktan eğitim uzman akademik kadroya sahip olmayı ve eğitimde gelecek vizyonuna uygun bir yol izlemeyi gerektirir. Bu açıdan Düzce Üniversitesi uzun çalışma sonrasında Uzem sistemini oluşturmuş ve hem internet ortamında hem de yerleşik bir konumda kullanıma açmıştır.

Düzce Uzem bünyesinde yer alan tecrübeli ve başarılı akademik personeli sayesinde gelecek vizyonuna dönük eğitim vermektedir. Ayrıca gelişmiş web donanımları ile sürekli kendini güncelleyen bir sisteme sahip olması eğitimdeki başarısını daha da artırmıştır.

Düzce OBS Ne İşe Yarar Nasıl Giriş Yapılır?

Akademik Düzce öğrenci girişi için yapılması gereken belli işlemler bulunuyor. Öğrenci bilgi sistemi olarak bilinen OBS sistemi üzerinden dersler hakkında bilgilere, not bilgisine ve dönem bilgilerine ulaşmak mümkün.

Düzce OBS’ye giriş yapmak için öncelikle sistemin yer aldığı ilgili internet sayfasına girilmesi gerekiyor. İnternet sayfası açıldıktan sonra öğrenci kullanıcı adı ve parolasının doğru şekilde girilmesi sisteme giriş yapmak için yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Düzce Mng Kargo Nerede? 2022 Düzce Mng Kargo Numarası

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Düzce Psikolog Arayanlara 10 Farklı Uzman Önerisi!

İçindekiler Hide Düzce Psikolog Fiyatları 2022 Yılı İçin Nedir?Profesyonel Hizmet Veren Düzce…

10 Farklı Düzce Çiçekçileri ile En Güzel Çiçekler Sizinle!

İçindekiler Hide Düzce Çiçekçileri Sayesinde Modern Tasarıma Sahip Çiçeklere Sahip Olun!2022 Yılı…

Düzce OBS Girişi Nasıl Yapılır? 2022 Düzce Akademik Takvim

Düzce OBS girişi Düzce Üniversitesinde okuyan öğrencilerin dersleri ile alakalı tüm bilgilere…

2024 Düzce Araştırma Hastanesi Dahili Numaralar!

Düzce Araştırma Hastanesi dahili numaralar ilgili bölümler için iletişime geçen kişi veya…