Her konuda en iyi hizmeti veren Düzce psikolog uzmanları profesyonel hizmet arayan herkesin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği psikologlardır. Özellikle bireysel psikoterapi, oyun terapisi, aile ve çift terapi hizmetleri için psikologlar tercih ediliyor.

Düzce psikolog uzmanları hipnoterapi gibi profesyonellik ve tecrübe isteyen bu özel hizmeti de hastalarına vermektedir. Sizde birçok profesyonel hizmeti Düzce’de yer alan psikologlardan alabilirsiniz.

Düzce Psikolog Fiyatları 2022 Yılı İçin Nedir?

Düzce psikolog fiyatları 2022 yılı içindeki ekonomik nedenlere bağlı olarak en fazla değişen hizmetlerden bir tanesidir. Psikolog fiyatlarını etkileyen çokça etmen bulunuyor. Bunların başında psikolog farklılığı, klinik farklılığı, profesyonellik gibi etmenler gösterilebilir.

Düzce psikolog fiyatları için yukarıda yer alan etmenler ışığında sabit bir bilgi vermek mümkün değildir. Bu nedenle kesin bir fiyat bilgisi için psikologlara ya da kliniklere, psikolojik danışmanlık merkezi alanlarına ulaşabilir ulaşabilir ve doğru bir bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Veren Düzce Psikolog Listesi!

Günümüzde en fazla merak edilenler arasında profesyonel olarak hizmet veren Düzce psikolog uzmanlarının kimler olduğudur. Çift terapisi, sosyal fobi, cinsel terapi, kendine güven gibi konuları seans seans ele alan uzman klinik psikolog kişiler bulunmaktadır. Aşağıda yer alan psikolog isimleri alanında en iyi psikologlar olup, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

1- Elif SARI

Klinik psikolog alanında uzmanlığı bulunan Elif SARI Düzce Merkez ilçede hastalarına hizmet veriyor. Özellikle bireysel terapiler ve ruh sağlığı üzerinde uzmanlığı bulunan Elif SARI’dan sabah 10:30 ile akşam 19:30 saatlerinde hizmet alabilirsiniz. Profesyonel olarak sunmuş olduğu hizmetler arasında ergen terapisi, bireysel danışmanlık ve aile terapisi alanlarında hizmet alabilirsiniz.

2- Dilara Işıklı ARSLAN

Dilara Işıklı ARSLAN Düzce psikolog uzmanları arasında çokça tercih edilen psikologlar arasındadır. Ebeveyn terapisi, oyun terapisi ve çocuklar için terapi hizmeti sunan önemli bir psikologdur. Düzce Merkez’de rahatça bulabileceğiniz bir konumda yer alan kliniğine giderek tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

duzce-psikolog

3- Yener YÜKSEL

En başarılı Düzce psikolog uzmanları içinde yer alan Yener YÜKSEL daha çok bireysel psikolojik danışmanlık alanında hizmet vermektedir. Ayrıca ergenler için ve çocuklar içinde özel danışmanlık hizmetini yine Yener YÜKSEL tarafından alabilirsiniz. Kendini aile ve çocuk psikolojisi alanında geliştiren psikoloğu ziyaret ederek daha birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

4- Eyüp Can UĞRAŞ

Eyüp Can UĞRAŞ en fazla depresyon, stres ve aile içi iletişim sorunlarında uzmanlık alanına sahiptir. Kendi alanında oldukça başarılı olan psikologdan hafta içi pazartesi hariç diğer tüm günlerde hizmet alabilirsiniz. Kaygı bozukluğu, alt ıslatma ve bireysel danışmanlık gibi uzmanlık gerektiren konularda Eyüp Can UĞRAŞ’ı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

5- Tuğba GÖNÜLTAŞ

duzce-psikolog

Çocuk terapisi alanında uzmanlığı bulunan Tuğba GÖNÜLTAŞ Düzce psikolog uzmanları arasında yer alıyor. Genç yaşına rağmen oldukça başarılı hizmet sunan psikolog oyun terapisi ve bireysel psikolojik danışmanlık alanlarında uzmanlığa sahiptir. Sizde dilediğiniz zaman Düzce Merkez’de yer alan kliniğine giderek bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

6- Ecem OZAN

Düzce’de yer alan önemli psikologlardan bir tanesi de Ecem Ozan’dır. Yıllardır kendi kliniğinde hastalarına profesyonel olarak psikoloji alanında terapi uygulamaktadır. Bireysel psikolojik danışmanlık, aile danışmanlığı, ergen ve çocuk terapileri konularında uzmanlığa sahip olan Ecem Ozan’dan randevu alarak hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

7- Harun DEMİR

Düzce psikolog uzmanlarından olan Harun DEMİR hastalarından tam not almayı başarmış profesyonel bir psikologdur. Kaygı bozukluğu, bireysel danışmanlık, panik atak, ilişki sorunları, özgül fobiler ve uyku problemleri için hizmet vermektedir. Düzce Merkez ilçesinde yer alan kliniği arayarak ya da web sitesi üzerinden randevu alarak Harun DEMİR ile terapilere katılabilirsiniz.

8- Muhammed BAHTİYAR

Düzce Merkez’de profesyonel klinik psikolog hizmeti veren Muhammed BAHTİYAR çocuk terapisi ve aile danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca bireysel psikolojik danışmanlık içinde randevu alarak doktorun hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

9- Feyza DURMAZ

duzce-psikolog
Düzce Psikolog Listesi

Yetişkin terapisi ve bilişsel davranışçı terapi alanlarında uzmanlıkları bulunan Feyza DURMAZ Düzce’deki en iyi psikologlar arasındadır. Feyza DURMAZ’ın vermiş olduğu diğer hizmetler psikoterapi, oyun terapisi, aile danışmanlığı, EMDR terapi, Çocuk ve ergen psikolojisi söylenebilir.

10- Üzeyir ÜNLÜ

Genç ve başarılı bir psikolog arıyorsanız Üzeyir ÜNLÜ tarafından psikoloji hizmeti alabilirsiniz. Özellikle çocuk ve ergen terapilerinde uzmanlığı bulunan Üzeyir ÜNLÜ oyun terapisi, masal terapisi ve filial terapi konularında hizmet vermektedir. Psikologdan hem yüz yüze hem de online olarak psikolog hizmeti alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Düzce UZEM Nerede? 6 Aşamada Düzce UZEM Bilgisi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

10 Farklı Düzce Çiçekçileri ile En Güzel Çiçekler Sizinle!

İçindekiler Hide Düzce Çiçekçileri Sayesinde Modern Tasarıma Sahip Çiçeklere Sahip Olun!2022 Yılı…

Düzce UZEM Nerede? 6 Aşamada Düzce UZEM Bilgisi!

İçindekiler Hide Başarılı Uzaktan Eğitimin Adresi Düzce Uzem Nerede!Düzce Uzem Giriş Nasıl…

Düzce OBS Girişi Nasıl Yapılır? 2022 Düzce Akademik Takvim

Düzce OBS girişi Düzce Üniversitesinde okuyan öğrencilerin dersleri ile alakalı tüm bilgilere…

2024 Düzce Araştırma Hastanesi Dahili Numaralar!

Düzce Araştırma Hastanesi dahili numaralar ilgili bölümler için iletişime geçen kişi veya…