Düzce Mng Kargo şubeleri, ilin birçok ilçesinde ve mahallesinde bulunmaktadır. Bu sebeple şube yakınlıkları, bulunduğunuz konuma göre değişiklik gösterebilir. Mng kargo, günümüzde taşımacılık ve lojistik hizmeti veren firmalardan biridir. Uzun süredir Türkiye’de hizmet veren firmanın birçok ilde çok sayıda şubesi bulunmaktadır.

Peki Düzce Mng kargo nerede? En yakın Mng kargo şubesi hangisi? Düzce Mng Kargo şubesine nasıl gidilir? Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Ayrıca direkt olarak firmadan bilgi almak için kargo şubesi ile iletişim kurabilir, çok daha kısa süre içerisinde şube konumları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Düzce Mng Kargo Şubeleri Nerede? Hangi İlçelerde Mng Kargo Var?

Mng Kargo, günümüzde en çok tercih edilen kargo firmalarından biridir. Bu sebeple her ilde birden fazla lokasyonda şube bulunmaktadır. Düzce Mng kargo şubeleri ve konumları genel olarak aşağıdaki gibidir;

1- Mng Kargo Melen Şubesi

Mng Kargo Düzce şubeleri arasında Melen şubesi de yer almaktadır. Düzce ilinin en çok tercih edilen şubelerinden biri olan Melen Mng Kargo şubesi, oldukça kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz ve kısa süre içerisinde hizmet alabileceğiniz konumlardan biridir. Hafta içi mesai saatleri boyunca açık olan Melen Mng Kargo şubesi, Düzce Alparslan Türkeş Caddesinde bulunmaktadır. Şubeyi veya kargo firmasını arayarak çalışma saatleri hakkında daha detaylı bilgi alabilir, adres tarifine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2- Düzce Mng Kargo Konsopa Şubesi

duzce-mng-kargo

Düzce ilinde bulunan Mng kargo şubelerinden biri de Konsopa mevkiindedir. Bu şubenin de çalışma saatleri firmanın diğer şubeleri ile aynıdır. Konsopa şubesi, Düzce Ziya Gökalp Sokağında bulunmaktadır. Şubenin iletişim numaralarını veya firma iletişim numarasını tercih ederek adres tarifi alabilirsiniz.

3- Mng Kargo Düzce Merkez Şube

Düzce Mng kargo şubeleri arasında en çok tercih edilen lokasyonlardan biri de merkezdir. İlin merkezinde bulunan bu şubeye ulaşım da oldukça kolaydır. Merkez şubesi de firmanın belirlemiş olduğu mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet vermektedir.

4- Mng Kargo Düzce Minihub

Mng Kargo firmasının Düzce’de bulunan şubelerinden biri de Minihub şubesidir. Minihub Mng kargo şubesi Düzce Merkez Mahallesi, 2620. Sokak No:1 adlı adrestedir. Bu adrese giderek Minihub Mng Kargo şubesinin sunduğu hizmetlerden faydalanabilir, kargo gönderebilir veya teslim alabilirsiniz.

5- Gümüşova Mng Kargo

Mng Kargo şubelerinden biri de Gümüşova ilçesinde bulunmaktadır. Bu şube hafta içi ve Cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet sunmaktadır. Şubenin açık adres bilgisi için Mng kargo iletişim numaralarını tercih edebilir veya direkt olarak şube ile iletişime geçebilirsiniz.

Size En Yakın Düzce Mng Kargo Şubesi Hangisi?

duzce-mng-kargo
Düzce MNG Kargo

Size en yakın Düzce Mng kargo şubesini bulmak için öncelik olarak hangi konumda olduğunuzu bilmeniz gerekmektedir. Konum hizmetlerini kullanarak arama yaparak en yakın MNG kargo şubesini bulabilir ve kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Düzce ilinde firmanın çok sayıda şubesi bulunmaktadır.

Konumunuzu girerek Melen, Konsopa, Merkez, Minihub veya Gümüşova şubelerinden birini tercih edebilirsiniz. Düzce merkez konumunda bulunuyorsanız merkez şubesini tercih edebilir, Gümüşova ilçesinde bulunuyorsanız ilçedeki MNG kargodan hizmet alabilirsiniz.

Düzce Mng Kargo Telefon Numarası Nedir?

Düzce ilinde merkez noktalarda kolaylıkla ulaşabileceğiniz 5 adet MNG kargo şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin açık adreslerine harita kısmından ulaşabileceğiniz gibi şubeler ile iletişime geçerek net adres tarifi de alabilirsiniz. Başta mng kargo melen başta olmak üzere diğer Mng kargo telefon numaraları şu şekildedir;

  • Melen Şubesi: 0380 52413 10
  • Konsopa Şubesi: 0380 523 4561
  • Minihub Şubesi: 0549 796 1168
  • Merkez Şubesi: 0380 524 1306
  • Gümüşova Şubesi: 0380 548 8287

Yukarıdaki şube iletişim numaralarını arayarak Düzce Mng kargo nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Mng kargo düzce tel numaraları ile şubeyle çok daha kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Mng Kargo Düzce Şubelerine Nasıl Giderim?

duzce-mng-kargo

Mng kargo firmasının Düzce ilindeki şubelerine ulaşmak için toplu taşıma veya özel araçları tercih edebilirsiniz. Ayrıca şubeler size yakın mesafede bulunuyorsa yürüyerek de şubeleri ziyaret edebilmeniz mümkündür.

Çalışma saatleri genellikle sabit olmakla birlikte değişiklik gösterebilir. Bu aşamada adresten alım yapmak yerine doğrudan evinize, ofisinize kargo talep edebilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla bilgi alarak kargo takip yapmanın yanı sıra müşteri temsilcisi ile konuşup adres değiştirebilirsiniz.

Düzce ilinde bulunan ve size en yakın olan Mng kargo şubesine gitmek için haritalardan faydalanabilir, uygulama üzerinden şubelere kolaylıkla ulaşarak, kargo teslim alabilir veya gönderim yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Düzce Evden Eve Nakliyat Şirketleri Arasında Birinci!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Düzce Psikolog Arayanlara 10 Farklı Uzman Önerisi!

İçindekiler Hide Düzce Psikolog Fiyatları 2022 Yılı İçin Nedir?Profesyonel Hizmet Veren Düzce…

10 Farklı Düzce Çiçekçileri ile En Güzel Çiçekler Sizinle!

İçindekiler Hide Düzce Çiçekçileri Sayesinde Modern Tasarıma Sahip Çiçeklere Sahip Olun!2022 Yılı…

Düzce OBS Girişi Nasıl Yapılır? 2022 Düzce Akademik Takvim

Düzce OBS girişi Düzce Üniversitesinde okuyan öğrencilerin dersleri ile alakalı tüm bilgilere…

Düzce UZEM Nerede? 6 Aşamada Düzce UZEM Bilgisi!

İçindekiler Hide Başarılı Uzaktan Eğitimin Adresi Düzce Uzem Nerede!Düzce Uzem Giriş Nasıl…