Düzce uzem ders materyalleri Düzce Üniversitesi öğrencileri tarafından ulaşılabilen bir alandır. Düzce Üniversitesi uzem ders materyalleri uzaktan eğitimde senkron derslerin konularını içermektedir. Bu noktada da Düzce uzem ders materyallerine ulaşmak özelleştirilmiş bir işlem olmaktadır.

Düzce Uzem Ders Materyalleri Nasıl İndirilir?

Düzce Üniversitesi uzem ders materyalleri indirme işlemi en basit şekliyle Düzce uzem sayfası üzerinden yapılabilmektedir. Arama motorunun arama çubuğuna Düzce uzem yazılmasıyla uzem sayfasına ulaşılacaktır. Bundan sonraki adımlar basit olup sırasıyla uygulandığında Düzce uzem ders materyalleri indirilmiş olunacaktır.

1-Düzce Uzem Girişi

İlk adımda arama çubuğuna Düzce uzem yazmak yer almaktadır. Bu arama işleminden sonra arama sonuçları kısmında çıkan uzem.duzce.edu.tr bağlantılı sayfa Düzce uzem sayfasıdır.

duzce-uzem-ders-materyalleriBu bağlantıya tıkladıktan sonra Düzce Üniversitesi uzem site haritasına ulaşılacaktır. Burada akademisyenler ve öğrenciler için Düzce OBS giriş gibi uzem kullanımı da değişmektedir.

Düzce Uzem Ders Materyalleri Öğrenci

Öğrenciler Düzce uzem üzerinden ders materyallerine veya sınavlara erişim sağlamaktadırlar. Paylaşılan ders materyallerini indirip, okuma fırsatına sahiptirler. Bunun yanı sıra uzem üzerinden işlenecek dersin sınavına da erişim haklarına sahiptirler.

Akademisyenler İçin UZEM Ders Materyalleri

Akademisyenler için Düzce uzem kullanımı birkaç noktada değişmektedir. Akademisyenler yani kayıt olunan bölümün ilgili dersinin öğreticileri, Düzce uzem üzerinden etkili senkron uzaktan eğitim dersleri için ders materyalleri nasıl yüklenir, senkron ders nasıl yapılır gibi ders başlatma, kaydetme, ödev yollama ve sınav yapma gibi olanaklara sahiptir.

2-Düzce Uzem Ders Materyalleri Alanını Bulmak

duzce-uzem-ders-materyalleri

Düzce uzem sayfasına ulaşıldıktan sonra ikinci adım olarak ders materyalleri alanını bulmak vardır. Bu alan bilgisayar girişlerinde sitenin üst tarafında yer almaktadır. Sınav sistemine giriş kutucuğunun yanında bulunan Ders Materyalleri alanından Düzce uzem ders materyalleri erişimi olmaktadır.

Lisans- Ön Lisans Seçimi Yapma

Ders materyalleri alanına giriş yapıldığında sıra seçim yapmaya gelmektedir. Erişilmek istenilen ders lisans bölümleri arasında mı yoksa ön lisans kapsamında mı bunu belirlemek gerekmektedir. Bu seçim belirleyici bir seçim olup karışıklığı önlemektedir.

İlgili Bölümün Uzem Ders Materyalleri

Lisans veya ön lisans olarak eğitim türü seçildiğinde bir sonraki adım eğitim türüne bağlı bölüm seçmektir. Burada indirilmek istenilen Düzce uzem sitesine yüklenen ders materyalleri yer almaktadır.

3- Düzce Uzem Ders Materyalleri İçin Sisteme Giriş

duzce-uzem-ders-materyalleri
Düzce Uzem Ders Materyalleri

Düzce uzem alanındaki ders materyallerine erişim için öğrenci olmak şarttır. Ders seçimi yapıldıktan sonra yüklenen materyali okumak, indirmek için öğrenci E- Postası ve şifresiyle sisteme giriş yapmak gerekmektedir.

duzce-uzem-ders-materyalleri

Akademisyenler de sisteme materyal yüklemek için sisteme gereken kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapmak durumundadırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Düzce Psikolog Arayanlara 10 Farklı Uzman Önerisi!

İçindekiler Hide Düzce Psikolog Fiyatları 2022 Yılı İçin Nedir?Profesyonel Hizmet Veren Düzce…

10 Farklı Düzce Çiçekçileri ile En Güzel Çiçekler Sizinle!

İçindekiler Hide Düzce Çiçekçileri Sayesinde Modern Tasarıma Sahip Çiçeklere Sahip Olun!2022 Yılı…

Düzce UZEM Nerede? 6 Aşamada Düzce UZEM Bilgisi!

İçindekiler Hide Başarılı Uzaktan Eğitimin Adresi Düzce Uzem Nerede!Düzce Uzem Giriş Nasıl…

Düzce OBS Girişi Nasıl Yapılır? 2022 Düzce Akademik Takvim

Düzce OBS girişi Düzce Üniversitesinde okuyan öğrencilerin dersleri ile alakalı tüm bilgilere…