Akademik Düzce Öğrenci Girişi, Düzce Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilerin sıklıkla kullandığı bir platformdur. Bu platform sayesinde Düzce Üniversitesi’nde eğitim gören öğrenciler, akademik personellerin tüm bilgilerine ulaşabilmektedir. Peki Akademik Düzce Öğrenci Girişi, platformuna girişler nasıl olmaktadır?

Akademik Düzce Öğrenci Girişi Nasıl Olmaktadır?

akademik-duzce-ogrenci-girisi
Akademik Düzce Öğrenci Girişi

Akademik Düzce Öğrenci Girişi sayfası tıpkı Düzce OBS gibi bir platformdur. Akademik personel bilgi bankası sistemine ulaşabilmek için “akademik.duzce.edu.tr” internet adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlgili adresi arama motoruna yazdıktan sonra karşınıza ilgili sayfa çıkmaktadır. Akademik personelleri rahatlıkla arayabileceğiniz bu platforma giriş yap dediğinizde karşınıza sizden kullanıcı adı ve şifre isteyen bir ekran gelecektir.

İstenen bilgileri girdikten sonra Akademik Düzce Öğrenci Girişi sayfasına ulaşmış olacaksınız. Öğrencilerin ders materyallerine ulaşabilmek için ya da ödevler hakkında bilgi alabilmek adına kullandığı bu platform oldukça kullanışlı olmaktadır. Peki akademik personel bilgi bankası işleyişi nasıldır?

Akademik Personel Bilgi Bankası İşleyişi Nasıldır? Akademik Düzce Öğrenci Girişi

akademik-duzce-ogrenci-girisi

Akademik personel bilgi bankası platformuna giriş yaptıktan sonra arama bölmüne bilgi almak istediğiniz akademik personelin ismini yazın. Karşınıza o personelin profil bilgileri gelecektir. Açılan sayfada ilk olarak akademik personelin fotoğrafını göreceksiniz. Fotoğrafın hemen altında ise kişinin ad ve soyad bilgileri bulunmaktadır. Personelin akademik unvanı hemen ad ve soyad bilgilerinin altında yer almaktadır.

Ardından sayfada akademik personelin kariyer geçmişini, e-mail adresini, dahili numarasını ya da hangi fakültede eğitim verdiğine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz. Öğrenciler en çok akademik personelin yüklemiş olduğu ödev ve ders notları için bu platformu kullanmaktadır. Bu materyallerden yararlanmak için öğrenciler sürekli siteyi ziyaret etmektedir.

Ayrıca platformda öğretim veren eğitmenlerin yayınladığı duyurular da bulunmaktadır. Bu duyurular ödev, sınav ya da dersler ile ilgili olabileceği gibi bazen iş imkanı içeren duyurularda olabilmektedir. Bu nedenle platformu ara ara kontrol etmeniz hem okul içi performansınızı hemde mezun olduktan sonraki iş hayatınız için faydalı olacaktır.

Son olarak hazırladığınız ödevleri bu platform sayesinde ilgili eğitmene rahatlıkla gönderebilirsiniz. Ödev gönderebilmek için @ogr.duzce.edu.tr uzantılı e posta kullanıcı adını ve parolanızı girerek gönderebilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız yenilemek için sayfada yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

‘Almanyaya Taşınmak İstiyorum’ Ne Yapmalıyım? 2024 Yurtdışı Taşınma Rehberi

İçindekiler Hide ‘Almanyaya Taşınmak İstiyorum’ Diyenlere: Almanyaya Yerleşmek için Ne Yapmalıyım?Almanya’da Yaşamak…

2024 Düzce Ev Kiraları Fiyatları | Düzce Kiralık Ev Merkez

İçindekiler Hide Düzce Ev Kiraları – Düzce Eşyalı Kiralık Daire1 – Düzce…

Hava Ambulansı Kiralama Hizmeti Alınırken 3 Adım!

İçindekiler Hide Hava Ambulansı Kiralama Hizmetini Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Hava Ambulansı Kiralama…

2024 Düzce Protez Saç Fiyatı Nedir?

İçindekiler Hide Protez Saç Fiyatı Neye Göre Belirlenir?1 – Protez Saç Fiyatı…