Düzce otogarı konum olarak Düzce’de bulunan kişilerin veya Düzce’ye ulaşım sağlayacak kişiler için gerekli sebeplerle merak ettikleri bir konudur. Düzce’ye ilk defa gidecek kişiler otogar sonrası nasıl bir yol çizelgesi belirleyecekler, nerelere uğrayacaklar, Düzce otogar ulaşımı nasıl olacak gibi çeşitli meraklarla Düzce otogarı hakkında bilgi sahibi olmayı istemektedirler.

Düzce Otogarı Konum Olarak Nerede? Yol Tarifi Nasıl?

Düzce Merkez’de konumlanan otogar kolay ulaşılması adına şehrin ana yol güzargahlarından birisi olmaktadır. Şehre giriş yapılması durumunda da kolayca istenilen yere ulaşım sağlanabilecek alana yapılmıştır.

duzce-otogariBunun yanı sıra şehirden çıkış yapılacaksa da yine aynı kolaylığı sağlamaktadır. Ulaşım açısından kısa zamanda otogara ulaşım sağlanmaktadır. Otogar yakınında oturan kişiler için yürüyerek de gidilebilme imkanı sunmaktadır.

Düzce Otogarı Adresi: Azmimilli, 465. Sk. No:11, 81020 Düzce Merkez/Düzce

Bu konum bilgisine bağlı  kalınarak harita veya konum bilgisiyle ulaşıma yardımcı uygulamalarla yol tarifi yapılabilir. Konum olarak kolay ulaşılabilir olmasının yanında şehir içinde de otogara gidiş yolunu belli eden levhalar bulunmaktadır. Bu levhaları kullanmaya devam ederek de Düzce otogarına ulaşım sağlanabilir.

Düzce Otogarı Telefon Numarası Kaç?

Herhangi bir yaşanacak sıkıntı veya değişiklikte otogara ulaşmak için telefon numaraları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak bilet alma işlemleri için de otogarın telefon numaraları kullanılabilmektedir.

Düzce Otogar Telefon Numarası: 0380 514 14 34

Düzce Otogarı Firma Numaraları

Düzce otogarı şehirler arası ulaşıma imkan sağlayan bir otogardır. Bu kapsamda Türkiye’nin çoğu il ve bölgesine ulaşım sağlayan firmalarla çalışmaktadırlar. Bünyesinde sayıca çok fazla olan taşıma firması bulunmaktadır. Fiyat bilgisi, ulaştırma saati, güzergahlar değişiklik göstermekle birlikte isteğe göre tercih edilecek firmalar yer almaktadır.

duzce-otogari
Düzce Otogarı

Metro Turizm, Has Turizm, Ulusoy Turizm, Ali Osman Ulusoy, Star Diyarbakır, Huzur Turizm, Kanberoğlu Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Trabzon Süzer Turizm, Efe Tur, Lüks Mersin, Lider Siir Turizm, Esadaş Turizm, Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, Çorum Kargı Turizm, Yeni Sivas Turizm, As Bafra, Lüks Karadeniz, Öz Elazığlılar Seyahat, Mardin Seyahat, Düzce Güven otogar bünyesinde bulunan otobüs firmalarıdır.

Düzce Otogarı Metro

Metro Turizm Türkiye il ve ilçelerine ulaşımı sağlayan köklü ve bilinen bir firmadır. Düzce için de ulaşımı sağlayan bu firmanın Düzce şubeleri Akçakoca otogarı, Aydınpınar, Cumayeri, Düzce ve Gümüşova şeklindedir.

Düzce Otogar Metro Turizm Telefon Numarası: 0380 525 00 53

Düzce Otogarından Bilet Nasıl Alınır?

Düzce otogar peronları bilet alımı için imkan sağlasa da otobüs bileti almak için birkaç farklı yol vardır. Örnek olarak Düzce İstanbul arası kaç km ve Düzce İstanbul bileti almak için kullanılabilecek yollar:

 • İnternet üzerinden ilgili otobüs firmasından online otobüs bileti
 • Otogarlarda bulunan firma peronları
 • Bilet satışı yapan ilgili şirketler

Olarak sıralanabilmektedir. Bu yollarla Düzce otogarı firma bileti alınabilmektedir. En sağlıklı ve sizin en güveneceğiniz bilet alma türünü seçtikten sonra Düzce otobüs biletinizi rahatça alabilirsiniz.

Düzce Otogara Giden Otobüsler Hangileri?

Her il ve ilçenin otogarı, önemli bir noktadadır. Otogara ulaşım neredeyse her Düzce otobüs numarası için sağlanmakta olup sadece otogara giden servisler de bulunabilmektedir. Kalkış saatleri araştırılıp ona göre hareket edildiğinde sorun yaşamadan yeni Düzce otogarı ulaşımı sağlanabilmektedir.

duzce-otogariDüzce için otogara ulaşım sağlayan otobüs numaraları sayıca çoktur. Kaç numaralı otobüsün hangi duraklardan geçerek otogara ulaştığı ise değişken bir konudur. Size en yakın bulunan duraktan geçen otogar otobüsü ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • 10 numaralı Pazaryeri- Memursen- Otogar- Jandarma hattı
 • 12 numaralı Jandarma- Otogar- Yeşiltepe hattı
 • 53 numaralı Otogar- Yayla Köyü hattı
 • 8 numaralı Konuralp- Otogar- Jandarma hattı
 • 4 numaralı Üniversite- Otogar- Jandarma hattı
 • 31 numaralı Pazaryeri- Otogar- Jandarma- Gümüşpınar- Musa Baba hattı
 • 26- B numaralı Otogar- Hastane- Arap Çiftliği- Akşemsettin- Dergaz hattı
 • 26- A numaralı Otogar- Pazaryeri- Akşemsettin Okulu hattı
 • 25- B numaralı Otogar- Devlet Hastanesi- Sarayyeri Dergaz hattı
 • 25- A numaralı Otogar- Pazaryeri- Sarayyeri hattı

Otogara ulaşım sağlayan Düzce otogarı otobüs numaralarındandır. Bu hatlar kullanılarak otogara ulaşım sağlanabilecektir. Bunun yanı sıra durakta beklerken gelen otobüsün tabelasında yer alan yerlere bakarak veya şoföre danışarak da otogara ulaşım sağlayan hatları öğrenebilirsiniz.

Düzce Otogarı Akçakoca Servis Saatleri Ne?

Düzce’ye 37 km’lik mesafede bulunan Akçakoca ile Düzce arasına otogardan servis/ otobüs kalkmaktadır. Pamukkale ve Efe Tur Düzce- Akçakoca otogarı arasına ulaşım sağlayan Düzce otobüs firmalarındandır. Bu firmalar arasından en son servis Efe Tur’ a aittir ve son sefer saati 23.45’tir.

Düzce Otogar İçinde Yer Alan Hizmetler ve Gezilecek Alanlar!

Düzce otogar içinde restoran, ibadethane, dinlenme alanları ve kafeler bulunmaktadır. Bunlara ek olarak otogar dışında da otogara yakın oteller ve gezilecek alanlar bulunmaktadır.

Bu alanlar dışında Düzce turistik açıdan da önemli noktalara sahiptir. Melen Çayı, Ceneviz Kalesi, Aydınpınar Şelalesi, Kurugöl Kanyonu sayılabilecek başlıca doğal güzelliklerdendir. Ceneviz Kalesi ve Kurugöl Kanyonu, Akçakoca ilçesinde yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Düzce Psikolog Arayanlara 10 Farklı Uzman Önerisi!

İçindekiler Hide Düzce Psikolog Fiyatları 2022 Yılı İçin Nedir?Profesyonel Hizmet Veren Düzce…

10 Farklı Düzce Çiçekçileri ile En Güzel Çiçekler Sizinle!

İçindekiler Hide Düzce Çiçekçileri Sayesinde Modern Tasarıma Sahip Çiçeklere Sahip Olun!2022 Yılı…

Düzce OBS Girişi Nasıl Yapılır? 2022 Düzce Akademik Takvim

Düzce OBS girişi Düzce Üniversitesinde okuyan öğrencilerin dersleri ile alakalı tüm bilgilere…

Düzce UZEM Nerede? 6 Aşamada Düzce UZEM Bilgisi!

İçindekiler Hide Başarılı Uzaktan Eğitimin Adresi Düzce Uzem Nerede!Düzce Uzem Giriş Nasıl…