Asansörlü ev taşıma yöntemi hiç şüphesiz ki herkesin hayatını oldukça kolaştırdı. Günümüzde profesyonel çalışan nakliye firmalarının en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir. İşte bu nedenle evini taşıyacak olan kişilerin aklındaki sorulardan biride ev taşıma fiyatları olmaktadır. Peki ev taşıma fiyatlarını belirleyen unsurlar nelerdir? İşte tüm sorularınızın cevabı:

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Nakliyat firması, fiyatlarını belirlenirken kat sayısı, gidilecek mesafe ya da eşya fazlalığı gibi unsurlar dikkate alınır. Bu faktörlerin dışında nakilye fiyatlarını etkileyen başka unsurlarda bulunmaktadır. Bu unsurlar ise şu şekilde sıralanabilir.

  • Taşınacak eşya için amlaj kullanımı
  • Taşıma için gerekli personel sayısı
  • Eşyaların güvenli nakledilmesi için sigorta ücreti
  • Eşya taşıma için asansör kullanımı gibi faktörler ev taşıma fiyatlarını etkilemektedir. Özellikle asansörlü ev taşıma yöntemi nakliye maliyetini etkileyebilmektedir.

Ev Taşıma Asansörü Hangi Durumlarda Kullanılır?

asansorlu-ev-tasima
Asansörlü Ev Taşıma

Asansör ile ev taşıma yöntemi hemen hemen her durumda kullanılabilir. Fakat eğer yüksek katlı binalara taşınıyorsanız asansörlü ev taşıma yöntemini kullanmak en doğrusu olmaktadır. Hem kişilerin can güvenliği hemde eşyalarınızın daha güvenli taşınması için neredeyse gerekli bir yöntemdir. Ayrıca asansörlü nakliyat hizmeti ofis taşıma yöntemi olarakta kullanılabilmektedir.

Asansörlü Ev Taşıma Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Asansörlü nakliyat fiyatları belirlenirken, eşyaların fazla ya da az olması gelir. Çünkü ayrı bir araba ve personel ile gelecektir. Saatlik anlaşma yapılan asansörler ne kadar az çalışırsa ücretide o kadar az olacaktır.

Ayrıca taşınacak evin kat ve oda sayısı da fiyatı belirleyen bir diğer unsur olmaktadır. Bu nedenle ev taşıma hizmeti satın almayı düşünüyorsanız, anlaştığınız firma ile tüm detayları ayrıntılı bir şekilde konuşun ve sözleşme düzleyin.

Asansörlü Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadardır?

asansorlu-ev-tasima

Asansörlü ev taşıma fiyatları bulunduğu ile veya firmalara göre değişiklik göstermektedir. Asansör sitemi kullanılacağı zaman ayrı bir araç ve personel geleceğinden doğrudan fiyatı etkilemektedir. Ayrıca taşınacak olan eşyanın fazlalığı da belirlenen ücreti etkilemektedir.  

Adana En Ucuz Ev Taşıma Hizmeti Veren Firmalar Hangileridir?

Adana ülkemizde göç alan iller arasında 11. Sırada yer almaktadır. Hem şehre gelen hemde şehirden ayrılmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan biride nakliye firmalarıdır. Bu nedenle en güvenilir ve profesyonel hizmet veren nakliye firmaları önem arz etmektedir. Adana’da asansörlü ev taşıma hizmeti veren en iyi firmalar ise şöyledir:

Adana Ev Taşıma Firmaları Hangileridir?

asansorlu-ev-tasima

Adana’da ev taşıma hizmeti veren bir çok nakliye firması bulunmaktadır. Her firmanın sunduğu ayrıcalıklar ve hizmetler farklı olmaktadır. Bu nedenle kriterlerinize en uygun firmayı bulabilmek için iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Adana ve çevresinde iyi bir nakliye hizmeti veren firmalara örnek vermek gerekirse;

  • Güneş Nakliyat
  • Adana Avcıoğlu Nakliyat
  • Özdemirler Nakliyat
  • Korkmazlar Nakliyat

Yukarıda isimleri verilen firmalar şehir içi evden eve veya şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Ayrıca asansörlü ev taşıma sistemide kullandıkları için eşyalarınız güvenle ve özenle taşınmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun firmayı dikkatlice araştırmanız ileride mağdur olmamanız için çok önemlidir.

Adana Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadardır?

Tıpkı diğer illerde olduğu gibi Adana’da da ev taşıma fiyatları firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Evinizin oda sayısı, bulunduğu kat sayısı, eşyaların fazlalığı ya da az oluşu ve taşınacak mesafe nakliye fiyatını etkilemektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz firma ile tüm detayları ayrıntılı bir şekilde konuşarak fiyat teklifi almanız oldukça önemlidir.

Adana Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Fiyatları Ne Kadardır?

asansorlu-ev-tasima

Adana’da evden eve nakliye hizmeti veren firmaların fiyatları farklı olmaktadır. Taşınacak evin konumu, personel sayısı ve kat sayısı gibi unsurlar asansörlü ev taşıma hizmetinin fiyatını da etkilemektedir. Fakat ortalama bir fiyat vermek gerekirse Adana’da asansörlü ev taşıma maliyeti en düşük 1250 TL en yüksek ise 3000 TL arasında olabilmektedir.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Düzce Evden Eve Nakliyat ile Taşınma Stresine Son!

İçindekiler Hide Düzce Evden Eve Nakliyat HizmetiDüzce Evden Eve Nakliyat FiyatlarıDüzce Evden…

2024 Düzce Nakliyat Hizmeti Fiyatları

İçindekiler Hide Düzce Evden Eve Nakliyat Fiyatları | Düzce Nakliyat1 – Düzce…

2024 Düzce Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

İçindekiler Hide Düzce Evden Eve Nakliye HizmetleriDüzce Evden Eve Asansörlü NakliyatDüzce Evden…

2024 Asansörlü Vinç Hizmeti Fiyatları

İçindekiler Hide Asansörlü Vinç Hizmetinin Avantajları1 – Asansörlü Vinç ile Eşyalar Hasar…