Düzce İstanbul arası kaç km? Düzce ile İstanbul arasında çok sık seyahat edilmektedir. İstanbul’un büyükşehir olması kadar Düzce’ye yakın olması da bu konuda etkilidir. Farklı sebeplere bağlı olarak seyahat etmesi gereken kişiler tarafından bu konuda Düzce İstanbul arası kaç kilometre şeklinde bilgi edinilmektedir.

Peki Düzce İstanbul arası kaç km? Düzce İstanbul arası kaç kilometre ve nakliyat için etkisi nedir? İşte merak edilen soruların cevapları!

Düzce İstanbul Arası Kaç Km?

Günümüzde İstanbul gibi büyük bir şehre ulaşım farklı yöntemlerle gerçekleşebilmektedir. Özellikle ücretli ve ücretsiz otoyolların olması mesafeyi etkiler. Düzce İstanbul arası kaç km sorusu bu aşamada değişiklik gösterir. Yalnız ortalama olarak 217 kilometre bir mesafenin olduğu söylenebilir.

duzce-istanbul-arasi-kac-km
Düzce İstanbul Arası Kaç Km?

Düzce İstanbul arası kaç kilometre durumu, İstanbul ya da Düzce ilçesine göre de değişiklik gösterecektir. Örneğin, Düzce’nin Zonguldak sınırına yakın olan Akçakoca ile Kaynaşlı’nın uzaklığı İstanbul’a eşit olmaz. Genel itibari ile bilinen bilgiler şu şekildedir:

  • Kaynaşlı Düzce İstanbul arası kaç saat: 227 kilometre, 2 saat 47 dakika.
  • İstanbul Havalimanı Düzce arası kaç km: 258 kilometre, 3 saat 8 dakika.
  • Düzce Üniversitesi İstanbul arası kaç km: 227 kilometre, 2 saat 47 dakika.
  • Düzce İstanbul, Esenler arası kaç km: 231 kilometre, 2 saat 19 dakika.
  • Düzce Sultanbeyli arası kaç km: 189 kilometre, 2 saat 20 dakika.

Düzce İstanbul Arası Kaç Saat?

Bir sonrası aşamada Düzce İstanbul arası kaç km kadar, kaç saat sürdüğü merak ediliyor. Kaç saat sorusu kullanılan ulaşım yöntemine göre değişir. Özel araba ile gidilen süre ile otobüsün aynı uzaklık olsa da gidiş hızları, kullanılan rota ve bekleme sürelerine bağlı olarak durum değişir. Düzce – İstanbul arası otobüs ve özel araba gibi yöntemlerle süreler şu şekildedir:

Düzce İstanbul Arası Kaç Saat Otobüsle?

Otobüsle Düzce-İstanbul seferleri farklı otobüs firmaları tarafından sağlanmaktadır. Otobüs güzergahı genelde Düzce-İstanbul arasında değişim göstermez. Düzce’den sonra sırayla Sakarya’nın Hendek ve Sapanca ilçelerinden geçilip İstanbul’a erişim sağlanır. Ortalama otobüsle Anadolu yakası 2,5 saat Avrupa yakası ise 4 saat sürecektir.

duzce-istanbul-arasi-kac-km

Düzce İstanbul Arası Kaç Saat Arabayla?

Özel arabayla gidiş hızınızı ve bekleme sürenizi belirleyeceğiniz için görece daha kısa sürede İstanbul’a gidebilirsiniz. Araba ile 2 saat gibi bir sürede ulaşım sağlarsanız. Elbette Avrupa yakasına geçecekseniz bu sürenin artacağını da bilmelisiniz. Ortalama 14 litre benzin yakılır.

Düzce İstanbul Arası Kaç Km, Uçakla Kaç Saat?

Aktarmasız bir uçuş yapıldığında 1 saatte ulaşım sağlanır. Ki şehirleri yakın olmasından dolayı genelde aktarma gibi bir durum söz konusu olmaz. Doğrudan şehirler arası ulaşım uçak ile birlikte gerçekleşecektir.

İstanbul – Düzce Otobüsle Kaç Saat? Düzce İstanbul Nakliyat Ücretleri Ne Kadar Oluyor?

duzce-istanbul-arasi-kac-km
Düzce İstanbul Arası Kaç Km?

Düzce İstanbul arası kaç km sorusu sadece kişisel ulaşım için değil taşınma durumlarından ötürü de merak edilir. Düzce şehirlerarası nakliyat İstanbul gibi şehirlere çok sık sağlanır. Düzce İstanbul arası kaç kilometre sorusu 200 küsür kilometreyle ortaya çıkar. Uzaklık mesafesi nakliyat ücretini doğrudan etkilemektedir.

Düzce nakliyat firmaları bu bağlamda uzaklığı göz önünde bulundurur ve yakılacak benzini hesaplar. Normal bir benzinli aracın 14 litre yakıt harcadığını düşünürseniz, güncel benzin fiyatları ile çarparak ücreti hesaplayın. Bu sadece bir kısım gider olacaktır. Bununla birlikte nakliyat firmaları diğer giderlerini de hesaplayarak net ücreti belirler ve müşterilere bildirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Düzce Evden Eve Nakliyat ile Taşınma Stresine Son!

İçindekiler Hide Düzce Evden Eve Nakliyat HizmetiDüzce Evden Eve Nakliyat FiyatlarıDüzce Evden…

2024 Düzce Nakliyat Hizmeti Fiyatları

İçindekiler Hide Düzce Evden Eve Nakliyat Fiyatları | Düzce Nakliyat1 – Düzce…

2024 Düzce Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

İçindekiler Hide Düzce Evden Eve Nakliye HizmetleriDüzce Evden Eve Asansörlü NakliyatDüzce Evden…

Düzce Nakliye Firması ile Taşınmak Artık Çok Kolay!

İçindekiler Hide Düzce Nakliye HizmetleriDüzce Nakliye Firmaları Arasında En Güvenilir SeçimDüzce Şehirlerarası…