Düzce OBS girişi Düzce Üniversitesinde okuyan öğrencilerin dersleri ile alakalı tüm bilgilere sahip olduğu bir platformdur. Bu nedenle özellikle sınav dönemlerinde ya da ders seçimlerinde Düzce’de okuyan hemen hemen bütün öğrencilerin en çok girdiği web sitesidir diyebiliriz.

Düzce öğrenci bilgi sistemine girdiğiniz ilk anda kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gereken bir ekran ile karşılaşacaksınız. Gerekli bilgileri girmeden web sitesine giriş yapmanız mümkün değildir. Söz konusu siteye e devlet bilgileriniz ile girmeniz de mümkündür.

Bunun için hemen aşağı kısım da yer alan e devlet butonuna basmanız yeterlidir. Sonrasında e devlet için TC kimlik numaranızı ve e devlet şifrenizi girmeniz gereken bir ekran ile karşılaşacaksınız. Bilgileri girdikten hemen sonra ise Düzce Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız.

duzce-obs
Düzce OBS

E devlet şifreniz yoksa ya da unuttuysanız yenisi almak için ise PTT’ye müracaat etmeniz gerekmektedir. Düzce OBS giriş şifrenizi unuttuysanız da site içerisinde yer alan şifremi unuttum yazılı kısma tıklamanız gerekmektedir. Sistemde kayıtlı olan telefon numaranıza yeni şifre için kod gelecektir. Eğer sistemde kayıtlı herhangi bir telefon numarası yoksa ya da bulunan telefon numarası güncel değilse yeni şifre için öğrenci işlerine başvurmanız gerekmektedir. Böylelikle şifreniz sıfırlanmış olacaktır.

Akademik Düzce Öğrenci Girişi | Düzce OBS

Akademik Düzce Öğrenci Girişi isimli site de öğrencilerin sıklıkla ihtiyaç zduyduğu ve ziyaret ettiği siteler arasında yer almaktadır. Siteye akademik.duzce.edu.tr adresinden oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu adresi arama çubuğuna yazdıktan sonra karşınıza akademik personelleri arayabileceğiniz bir arama butonu çıkacaktır. Hemen yanında ise Giriş yap kısmı bulunmaktadır. Giriş yap denildiği takdirde akademik personellerin giriş yapabileceği bir alan gelecektir. Kullanıcı adı ve şifre girildiği takdirde sisteme anında giriş yapılmış olacaktır.

duzce-obs

Arama kısmına aramak istediğiniz personelin ismini yazdığınız takdirde görmek istediğiniz kişinin profili ile karşılaşmış olursunuz. Karşılaşılan sayfada öncelikle akademik personelin fotoğrafı yer alır. Hemen alt kısımda ise isim soy isim bulunmaktadır. Sonrasında ise kişinin unvanı ile karşılaşırız. Örneğin araştırma görevlisi olarak görev yapmakta ise sayfada unvan olarak araştırma görevlisi yazmaktadır. Sonrada yer aldığı fakülteyi görürüz.

Sayfada akademik personel ile alakalı hemen hemen her bilgiye ulaşmak mümkündür. Kariyeri, eğitimi, yüklemiş olduğu dosyaları buradan görüntüleyebiliriz. Öğrencilerin en çok tercih ettiği alan ise yüklediği dosyalardır. Akademisyenlerin yüklediği materyallerden yararlanmak amacı ile siteye sık sık giriş yapmaktadırlar.

Düzce Uzem – Düzce OBS

duzce-obs

Düzce Uzem ismi ile bilinen site de Uzem ile okuyan öğrencilerin girdiği sitedir. Düzce Uzem açılımı ise Uzaktan eğitim merkezidir. Söz konusu sitede de uzaktan eğitim ile alakalı tüm bilgiler ve duyurular yer almaktadır. Bu siteden de personeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sisteme giriş yapmanız gereken bir alan da bulunmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre yazılarak girilen sistem de kullanıcı adı olarak öğrenci numarası kullanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Düzce Psikolog Arayanlara 10 Farklı Uzman Önerisi!

İçindekiler Hide Düzce Psikolog Fiyatları 2022 Yılı İçin Nedir?Profesyonel Hizmet Veren Düzce…

10 Farklı Düzce Çiçekçileri ile En Güzel Çiçekler Sizinle!

İçindekiler Hide Düzce Çiçekçileri Sayesinde Modern Tasarıma Sahip Çiçeklere Sahip Olun!2022 Yılı…

Düzce UZEM Nerede? 6 Aşamada Düzce UZEM Bilgisi!

İçindekiler Hide Başarılı Uzaktan Eğitimin Adresi Düzce Uzem Nerede!Düzce Uzem Giriş Nasıl…

2024 Düzce Araştırma Hastanesi Dahili Numaralar!

Düzce Araştırma Hastanesi dahili numaralar ilgili bölümler için iletişime geçen kişi veya…