Şişli tabelacı firmaları bulunduğu sektör neticesinde taşımacılık hizmetini çok doğru seçmesi gerekir. Zira taşıma esnasında tabelanın bir yerlere çarpması sonucunda zarar görmesi olasıdır. Özellikle hizmet sektöründe bulunması ve müşteri memnuniyetinin ön planda olması dolayısıyla reklam tabelası modelleri çok dikkatli taşınmalıdır.

Şişli tabela kapsamında günümüzde birden fazla firma yer almaktadır. Her bir firma bünyesinde ise değişik tabela türleri mevcuttur. Bahsedilen bu tabela türlerinin boyutları ve çalışma prensipleri değişiklik gösterir. Işıklı tabela Şişli firmaları tarafından çok sık satışa sunulurken totem tabela gibi daha büyük türler vardır. Tüm bunlar göz önüne alındığında nakliyat işleminin önemi de artış göstermektedir.

Şişli Tabelacı Firması Nakliyat İşlemlerini Nasıl Gerçekleştirmeli?

Şişli tabelacı firması olarak bulunan şirketlerin önem vermesi gereken aşamalardan birisi taşımadır. Taşıma yapmak bu sektörde olmazsa olmaz durumlardan birisidir. Şişli tabelacı olarak üretilen; kutu harf tabela dijital baskı tabela pleksi tabela ışıklı tabela ya da krom kutu harf tabelalar tamamen bir alana taşınması ve kurulması gereken ürünlerdir.

Örneğin üretilen paslanmaz kutu harf tabela bir araca yüklenerek dikkatle taşınmalıdır. Peki bu nasıl yapılır?

sisli-tabelaci
Şişli Tabela

Şişli tabela firması öncelikle gidilecek ürünü belirlemeli. Örneğin paslanmaz harf tabela taşınacağı netleştirilmeli. Bunun sebebi ise tabelaya bağlı olarak araçların ayarlanacak olmasıdır. Birden fazla tabelaya bağlı olarak tabelaya uygun da sunulacak araç skalasının geniş olması firmalara fayda sağlayacaktır.

Taşıma öncesi Şişli tabelacı şirketi; paslanmaz krom, alüminyum oyma tabela ışıklı tabela pleksi kutu harf ve özellikle totem tabelaya uygun olarak taşıma yapacak firma ile anlaşmalı. Nakliyat firması bu aşamadan itibaren tabela ya da tabela parçalarının zarar görmemesi adına koruyucu malzemelerle sarması gerekir. Araç içine sabitlenmesi ve buna bağlı olarak reklam tabelası istenen alana sağlam şekilde ulaşılması hedeflenir.

Şişli Tabela Şirketi Nakliyat Firması Seçmeden Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde birden fazla reklam tabelası üreten ve satan firma olduğu gibi nakliyat anlamında da birden fazla firma bulunmaktadır. Bu aşamada seçim esnasında dikkat edilmesi gereken birden fazla alan mevcuttur. Seçim esnasında göz önünde bulunması gereken etmenler ise şöyledir:

1- Araç Filosuna Bakılmalı

İstanbul tabela ihtiyacını karşılamak adına farklı tür ve modelde üretilen tabela türleri mevcuttur. Fakat her bir modelin değişmesi ve kaliteli olması amacıyla düzgün taşınması şarttır. Taşınma esnasında en etkili olan unsur ise şüphesiz araçların çeşitli olmasıdır ki bu fiyatları konusunda da değişim sağlamaktadır. Araç filosu ne kadar geniş olan bir firma varsa tabelanın rahatlıkla iletilmesini sağlar.

sisli-tabelaci
Reklam Tabelası

2- Firmanın Profesyonelliği Araştırılmalı

Şişli nakliyat firmaları başta olmak üzere İstanbul nakliyat firmaları profesyonellik konusunda değişim gösterir. Nasıl ki Şişli tabelacı firmaları arasında kalite farkı varsa nakliyatta da aynı durum geçerlidir. Profesyonelliği anlamak için firma ile iletişime geçmek, taşımanın sigortalı olup olmadığı ve en önemlisi müşteri memnuniyeti gözden geçirilmelidir. Böylece Şişli tabela firması olarak memnun olma olasılığınızı gözden geçirebilirsiniz.

3- Şişli Tabelacı Bütçesi İncelenmeli

Şişli reklam tabelası her ne kadar çok fazla ihtiyaç duyulan bir alan olsa da bu ihtiyacı karşılamak için kurulan firmaların bütçeleri birbirinden değişik olacaktır. Şüphesiz nakliyat ücretleri belirli bir duruma tabii olmaktadır. Bu aşamada reklam tabelası firmaları da cebine uygun olan firmayı seçecektir.

Reklam Tabelası Hangi Araçlarla Taşınabilir?

Temelde Şişli tabelacı firmaları tarafından tercih edilebilecek birden fazla araç mevcuttur. Zira tabela çeşitleri kendi içerisinde birden fazla kategoriye ayrıldığı için (eczane tabelası, mekan içi tabelalar, kafe vs.) bulunduğundan araçlar da buna bağlı olarak şekillenmektedir.

Totem tabela gibi büyük olan tabelalar için genelde kamyonet tarzı araçlar tercih edilmektedir. Parça haline götürülüp alanda bütünleştirilir. Ancak kutu tabela, ışıklı tabela gibi görece küçük olanlar geniş bagajlı küçük arabalarda götürülebilir.

sisli-tabelaci
Şişli Tabelacı

Reklam Tabelacı Şişli Dışında Hangi Bölgelere Nakliyat Yapabilir?

Her ne kadar söz konusu Şişli tabelacı firmaları olsa da bu firmalar Şişli ile bağlı kalmayarak hizmet vermektedir. Başta Şişli çevresinde yer alan ilçeler olmak üzere Anadolu ve Avrupa ilçelerine hizmet sunulur.

Bununla kalmayan kimi firmalar İstanbul’a yakın olan şehirlere de iletim sağlamaktadır. Nakliyat firması ile anlaşıldığı ve tabelacı firmanın da bu tarz bir hizmet sunması dahilinde Türkiye’nin her şehrine iletilmektedir.

Şişli Tabela Reklam Taşınırken Alınan Önlemler Neler?

Nakliyat firmaları kendi içerisinde eşyaların güvenilir taşınabilmesi amacıyla kimi önlemler almaktadır. Genelde evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı için genel geçer bir önlem söz konusu olsa da Şişli tabela firmaları için durum değişiklik gösterebilir. Özellikle tabelaların kırılabilir olmasının yanı sıra parçalı taşınmasından dolayı kutulaması değişiklik gösterecektir.

Parça halinde yer alan tüm tabela firmaları özel kutulara koyulmaktadır. Kutulara koyulurken içine esneklik sağlayacak ve darbelerden koruyacak olan baloncuklu poşetler koyulur. Kimi zaman köpükler de tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra kutuların da sabit durması önemlidir. Bu yüzden araç içerisine yerleştirilmesi ve sabitlenmesi amacıyla planlama yapılmaktadır.

Şişli Tabelacılar Nakliyat için Ne Kadar Ücret Ödemesi Gerekir?

sisli-tabelaci

Reklam tabelacı Şişli ve çevresinde nakliyat için ortalama bir fiyattan bahsedilerek hizmet sunabilmektedir. Şişli tabelacı firmaları genel geçer küçük hacimli tabelaları için genellikle kısa mesafelerde 1000 TL altında taşıma sağlayabilmektedir. Ancak söz konusu büyük tabela ise ve büyük bir araç gerekecekse üzerine bir de yol mesafesi artarsa mesafeye bağlı olarak ücret hesaplanır.

BONUS: Şişli Tabelacı Firmasından Nakliyat için Nasıl Tabela Alınmalı? Nakliyat için Reklam Tabelası Önerileri

Her ne kadar bu aşamaya kadar Şişli tabelacı firmasının seçmesi gereken nakliyat firmalarından bahsedilse de tersi durum da söz konusudur. Şişli tabelacı şirketi tarafından nakliyat firması gerek olduğu gibi nakliyat firmasının da bir reklam tabelası sunan firmayla çalışması gerekir. Peki Şişli tabelacı aracılığıyla nakliyat için nasıl firma seçilmeli?

Şişli tabelacı firması öncelikle sahip olduğu bir ofise sahipse bu ofise uygun, dikkat çeken bir tabela seçmesi gerekir. Eğer çok kurumsal bir yapıya sahip olmak isterseniz krom kaplı bir tabela da kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra durum sadece çalışma alanınız ile bağlantılı kalmamalı reklam için de tabela kullanmalısınız.

Reklam yapabilmek adına Şişli tabelacı firmaları tarafından farklı reklam tabelası örnekleri kullanılabilir. Bu aşamada reklam yapabilmek amacıyla otoyol kenarlarında totem tabela kullanılabilir. Şehir içi yol kenarlarında ya da binalarda ise dikkat çeken renkli ve ışıklı tabelalar da uygun olacaktır.

İlginizi Çekebilir: 5 Adımda Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Kolaylığı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

‘Almanyaya Taşınmak İstiyorum’ Ne Yapmalıyım? 2024 Yurtdışı Taşınma Rehberi

İçindekiler Hide ‘Almanyaya Taşınmak İstiyorum’ Diyenlere: Almanyaya Yerleşmek için Ne Yapmalıyım?Almanya’da Yaşamak…

2024 Düzce Ev Kiraları Fiyatları | Düzce Kiralık Ev Merkez

İçindekiler Hide Düzce Ev Kiraları – Düzce Eşyalı Kiralık Daire1 – Düzce…

Hava Ambulansı Kiralama Hizmeti Alınırken 3 Adım!

İçindekiler Hide Hava Ambulansı Kiralama Hizmetini Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Hava Ambulansı Kiralama…

2024 Düzce Protez Saç Fiyatı Nedir?

İçindekiler Hide Protez Saç Fiyatı Neye Göre Belirlenir?1 – Protez Saç Fiyatı…