Bolu Düzce arası kaç km sorusu genelde şehirlere yabancı olanlara ya da kısa süreli gezi düzenlemek isteyenlerin merak ettiği bir konudur. Düzce ile Bolu arası sanıldığının aksine çok kısadır. İki şehrin birbirine yakın olmasından dolayı şehirler arası kaç kilometre olduğu da sayısal olarak düşmektedir.

Her ne kadar şehirler bazında sıkça sorulan sorular olsa da bu iki şehir arasında gün içinde çok sayıda karayolu ile gerçekleşen otobüs seferleri gerçekleşir. Peki Bolu Düzce arası kaç km? Bolu Düzce arası yaklaşık olarak kaç saat sürer? İşte farklı ulaşım yöntemlerine ile yaklaşık Düzce Bolu arası kaç kilometre ve kaç saat olduğu konusunda bilgiler.

Bolu Düzce Arası Kaç Km?

bolu-duzce-arasi-kac-km

Özellikle Bolu evden eve nakliyat için Düzce şehrine taşınmalar gerçekleşir ve mesafe büyük merak konusu olur. Şehirler arasında gidilecek olan mesafe kullanılan ulaşım türüne göre değişiklik gösterir. İki şehir arası mesafe havayolu ile olan mesafe ile karayolu olan arasında değişiklik gösterir. Karayolu ile mesafe hesaplama yapıldığında Bolu Düzce arası kaç kilometre sorusuna 45 km cevabı verilebilir. Şehir değiştirmek için mesafesi yaklaşık 45 kilometre arası yol gitmeniz gerekir.

Bolu – Düzce Arası Otobüs ile Kaç Km?

Genellikle şehirler arası gidişte otobüs seferine katılacaksanız, araç güzergahı kilometreyi değiştirecek bir unsur olacaktır. Ancak Bolu ile Düzce arası gerçekleşen tek sefer bulunmaz. Daha çok İstanbul’a ya da Batı Marmara şehirlerine gidecek olan otobüsler bu iki şehir arasında geçer ve güzergah sabitlik gösterir. Büyük bir aksilik olmadığı müddetçe yolculuk esnasında yine 45-50 kilometre yol gideceğinizi bilmelisiniz.

bolu-duzce-arasi-kac-km
Bolu Düzce Arası Kaç Km?

Bolu Düzce Arası Kaç Km Arabayla?

Özel aracınız ile birlikte gidecekseniz Bolu Düzce arası kaç km sorusu sizin için 45 kilometre ile sabit kalacaktır. Elbette bu mesafe Bolu merkez ile Düzce merkez arasında hesaplanan bir uzaklığı ifade eder. Eğer Bolu tarafından giriş yaparken merkezden önce bir ilçeye gidecekseniz hem yakıt hem de daha az litre yakıttan dolayı ücretiniz, mesafe miktarınız azalacaktır.

Bolu Düzce Akçakoca Arası Kaç Km?

Akçakoca ilçesi, Düzce’nin Bolu sınırına değil Zonguldak sınırına yakın olan bir ilçedir. Akçakoca’dan sonra Zonguldak sınırlarına girilir. Bu yüzden şehir merkezlerine nazaran daha fazla bir uzaklık söz konusudur. Bolu – Düzce Akçakoca kaç km sorusuna 85 kilometre hesaplaması yapılır.

Düzce Abant Arası Kaç Km?

Türkiye haritası üzerinde inceleme yaptığınızda Abant’ın Bolu merkezden daha yakın olduğunu görebilirsiniz. Özel aracınızla gideceğiniz mesafeniz 41 kilometre kadar olacaktır. 41 kilometre kurallara uygun bir şekilde seyahat ettiğiniz takdirde  36 dakika kadar sürecektir.

bolu-duzce-arasi-kac-km

Bolu Düzce Arası Kaç Saat Sürer?

Yolculuk yapacak kişilerin sadece otobüsler arasındaki kilometre mesafesi değil, süre kapsamında da merak ettiği konular söz konusudur. Bu yüzden Bolu Düzce arası kaç km sorusu kadar Bolu Düzce arası kaç saat araştırması yapılır. Elbette tercih edeceğiniz ulaşım yöntemine göre kaç saat süreceği değişiklik gösterir.

Bolu Düzce Arası Otobüsle Kaç Saat?

Otobüs seferi ile yolculuk yapacaksanız özel araçla ilerleyeceğiniz süreye göre bir miktar uyuşmazlık söz konusu olacaktır. Düzce Bolu arası otobüs seferleri ile ilerlemek yaklaşık olarak 1 saat 2 dakika kadar sürecektir. Şehir merkezlerine varmadan yakın ilçelerde inecekseniz bu sürenin azalacağını bilmelisiniz.

Özel araç ile Bolu Düzce arası kaç km sorusu nasıl değiştiyse süre konusunda da bu yüzden değişiklik olacaktır. Özel araç ile E-80 otoyolu üzerinde gittiğinizde yaklaşık 41 dakika kadar yolculuk yaşamanız mümkün. Maksimum 45 dakika gibi bir sürede Bolu’dan Düzce’ye ya da Düzce’den Bolu’ya erişebilirsiniz.

Bolu – Düzce Arası Otobüs Bilet Fiyatları Ne Kadar?

bolu-duzce-arasi-kac-km

Bolu ile Düzce şehirleri arasında gün içinde yaklaşık 116 sefer düzenlenmektedir. Genelde farklı bir şehre geçebilmek adına bu şehirlerin sınırından geçildiğinden sefer sayısı fazladır. En uygun fiyatlı bilet ücreti 60 TL olarak bulunur. Ancak ortalama olarak 120-150 TL arasında bilet fiyatları mevcuttur. Hatta bilet fiyatlarının 300 TL bulunduğu rakamlar bile mevcut. En fazla sefer gerçekleştiren firma ise Kamil Koç olmaktadır.

Bolu – Düzce Minibüs Saatleri Kaç?

Bolu Düzce arası kaç km, saat kaç arasında otobüs kalkıyor merak ediyorsanız endişelenmenize gerek yok. Çünkü bu iki şehir arasında neredeyse her saat için otobüs bulabilirsiniz. Gün içinde otobüs seferlerinin fazla olması acil durumlarda kısa sürede otobüs bulma olasılığını sizlere sağlamaktadır.

Bolu Düzce Arası Kaç Km Yol Tarifi Nereden Alınır?

Telefonunuzun Google Harita özelliğini kullanarak kısa sürede yol haritasına ulaşabilir, yola çıkabilirsiniz. Eğer Google Haritalar karışık geliyorsa daha sık kullanılan Yandex uygulamasından yararlanabilirsiniz. Direkt E-80 otobanına bağlandığınızda herhangi bir şekilde yol karıştırmadan  Bolu’ya ya da Düzce’ye bağlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Düzce Psikolog Arayanlara 10 Farklı Uzman Önerisi!

İçindekiler Hide Düzce Psikolog Fiyatları 2022 Yılı İçin Nedir?Profesyonel Hizmet Veren Düzce…

10 Farklı Düzce Çiçekçileri ile En Güzel Çiçekler Sizinle!

İçindekiler Hide Düzce Çiçekçileri Sayesinde Modern Tasarıma Sahip Çiçeklere Sahip Olun!2022 Yılı…

Düzce UZEM Nerede? 6 Aşamada Düzce UZEM Bilgisi!

İçindekiler Hide Başarılı Uzaktan Eğitimin Adresi Düzce Uzem Nerede!Düzce Uzem Giriş Nasıl…

Düzce OBS Girişi Nasıl Yapılır? 2022 Düzce Akademik Takvim

Düzce OBS girişi Düzce Üniversitesinde okuyan öğrencilerin dersleri ile alakalı tüm bilgilere…